| white93 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva...eu sunt utilizator Junior aproape Senior.
Mai am nev. de 8 raspunsuri pentru a fi Senior.Si am raspuns azi 9.De ce nu scade de la 8 in jos?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
trebuie sa ai 10 zile de vechime pe site si 100 de raspunsuri, momentan ai 92, iar daca in cursul zilei de azi ai dat raspunsuri multe, maine dimineata, eventual luni, vor avea grija adminii sa iti schimbe statutul.
O zi frumoasa sa aihappy

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Actualizarea nu se face imediat, ci o dată la 12 ore.
Pa, pa.

| lpavel a răspuns:

Pentru ca schimbarile se fac 1 la 7 zile, iar daca nu ma insel maine e a 7-a zi, deci in cel mai rau caz luni vei vedea schimbarile...

| alexs99 a răspuns:

Actualizarea raspunsurilor se face doar o data pe zi.

| white93 explică (pentru alexs99):

'Ms. dar a primit cineva rasp. castigator'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actualizarea nu se face instantaneu. Daca ai 10 zile pe TPU si ai minim 100 de raspunsuri, vei trece cu siguranta la statutul de senior.

| white93 explică (pentru anonim_4396):

Ms.dar a primit cineva rasp. castigator.Si al tau e bun, dar eu am 2 ani pe TPU.

| anonim_4396 a răspuns (pentru white93):

Nu perioada conteaza ci activitatea pe site.

| Zuzazozo a răspuns:

Nu ai vechimea de 10 zile minima pentru a deveni utilizator senior.Ai rabdare si se va rezolva problema.

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Maine vei primi statusul.

| white93 explică (pentru KrYsTy2OOO):

L-am primit dejalaughing

| KrYsTy2OOO a răspuns (pentru white93):

Scuze, nu am stiut cand ai pus intrebarea.

| white93 explică (pentru KrYsTy2OOO):

Nu-i nimic si scria langa intrebarelaughing