| cnny a întrebat:

Am un prieten care ma evita. ce sa fac? mai am un prieten care ma streseaza. ce sa fac? vreau repede multe sfaturi... MULTUMES MULT!

7 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Cine te evita nu este prieten..sau poate ai fost si tu pentru el un stres
cu persoanele care streseaza este greu
trebuie sa faci ceva sa nu se simta bine si poate scapi

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Cel ce te evita ii place de tine : cel ce da streseaza are cea cu tine.

| cnny explică (pentru YunoGasaiEceaMaiTARE):

Multumesc!

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns (pentru cnny):

Npk

| cnny explică (pentru YunoGasaiEceaMaiTARE):

Ce varsta ai?

| cnny explică (pentru YunoGasaiEceaMaiTARE):

Da... am verificat si este totul pe dos fata de ce mi-ai spus tu! Scuze!

| ane_1907 a răspuns:

Prietenul care te evita, evital si tu nu ii da importanta si te va cauta el iar cel care te strseaza spune-i ce te deranjeaza la el