| Fabiana10032004 a întrebat:

As vrea sa ma mut în Constanța imediat după terminarea liceului și sa ma stabilesc acolo, eu sunt din Iași, îmi puteți spune cum sunt oamenii, locurile, atmosfera generala de acolo nu doar din perspectiva de turist. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, eu locuiesc în Constanța de cand m-am născut si pot sa spun ca este ok, oamenii sunt primitori, sunt multe locuri unde poți petrece timpul liber, festivaluri de muzică in aer liber, cafenele, cetăți antice, stațiuni turistice apropiate de Constanţa (Neptun, Vama Veche, Costinești, Mamaia)

| Fabiana10032004 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc mult

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fabiana10032004):

Cu plăcere si mult succes. Mulțumesc mult pentru fundă!

3 răspunsuri:
| Digikey a răspuns:

Accentul este diferit.