| Deeiuuuuu a întrebat:

Buna eu sunt nascuta in romania am venit cu familia mea in belgia si ne-am mutat aici...
vara asta verisorul meu se marita!
dar miie imi place aici
dar si acolo (in romania)
ajutati-ma cara?
Balgia or Romania?

Răspuns Câştigător
| DomnisoaraLove a răspuns:

1.Romania

7 răspunsuri:
| yasana a răspuns:

Belgia

| negru30 a răspuns:

Verisorul se insoara draga nu se marita

| heracle2 a răspuns:

Nu e o idee asa buna sa alegi,, Balgia'', cat timp i-ai gresit numele...

| mgtow a răspuns:

Poti ramane in Belgia pana la pensie apoi cu pensia de la belgieni revii in tara si o duci bine mersi sau stai cativa ani pana te plictisesti acolo, eu am 7 in Spania si sunt pana la gat de ea, vreau sa plec in tara. Pun pariu ca si tu vei pati la fel.

| mgtow a răspuns:

7 ani.

| Deeiuuuuu explică (pentru heracle2):

Ai dreptate scuze...

| AlinaG a răspuns:

Hallo mijn duim