| Gabiițțaa a întrebat:

Buna, știți cumva o plaja in care avem voie și cu un câine de talie mica? Am înțeles că nu peste tot îți dă voie, noi am vrea sa mergem la plaja din Năvodari, dar nu știm dacă avem voie.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asta este o prostie sa duci animale pe plajă, acolo sunt si copii mici daca cîinele din joaca îi muscă? Cel mai bine ar fi sa nu te lase cu cîini pe plajă, cîinele lasa l acasa in grija rudelor.

| Alverto a răspuns:

Da, ai voie te asigur. Doar că trebuie să fii atent(a) și să îl ții în lesă sa nu facă prostii.