| MrEvil89 a întrebat:

Ce parere aveti despre excursiile in orasul fantoma Pripyat? imi doresc ca in viitorul apropiat sa ajung acolo.m-am interesat si nu costa chiar mult iar doctorii spun ca radiatiile prezente nu pun in pericol sanatatea.

Răspuns Câştigător
| zahy a răspuns:

Insa sunt si experti care sustin ca zona va fi absolut sigura numai peste 24.000 de ani.
sursa :
http://www.fivestar-hospitality.ro/......2011-28088

6 răspunsuri:
| JohNNy7200 a răspuns:

Eu spun ca tu esti prostul aici. uita-te ce a intrebat si ce ai raspuns tu.
acum urmatoarea intrebare pentru tine este: ESTI CRETIN!?

| zahy a răspuns:

Ciao Nicu super tare, Nu stiam despre acest oras. avea 50.000 locuitori super, orasi secret laughing super tare povestea

| zahy a răspuns:

Inainte sa scrii despre un subiect care nu-l cunosti fa o cautare pe google

| zahy a răspuns:

Nu este vorba de fantome cinteste pe google de ce se numeste orasul fantoma Pripyat,

| MrEvil89 explică (pentru zahy):

Eu auzisem ca pese 1000 ani mai poate fi locuit. posibil si mai mult...

| zahy a răspuns (pentru MrEvil89):

Ori cum e mare lucru ca noi generatile acestea sa putem vizita cernobal, Eu asta asi dori sa vizitez bine si orasu fantoma, dar mult mai interesat este cernobal, dupa ce vizitezi poti scrie o carte.