| anonim_4396 a întrebat:

Hey dragii mei, luna viitoare am vrea sa mergem undeva cu iubitul meu intr-un weekend. Insa nu stiu unde am putea, sa fie frumos si ceva de vizitat, indiferent daca e oras sau munte. Aici in Romania!

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Depinde.De unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muntii Bucegi

Răspuns utilizator avertizat
| asdfgqwertzxc a răspuns:

Va recomand ceteaa alba Iulia! este un oraș superb, o priveliște minunata, plin de istorie si cu un aer romantic si medieval. un oraș minunat, de asemenea, care merita vizitat cel putin o data in viata! vacanta placuta!

| Flapjacksssss a răspuns:

Poarta sarutului, e un loc incredibil de romantic, distracție in vacanta.