| COSTEL43 a întrebat:

Salut dragi prieteni TPU!
Merg prima dată cu avionul în luna Decembrie, și aș dori să știu cum e prima oară când mergi cu avionul. Mulțumesc la toți pentru un răspuns.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa te sperie un pic decolatul pentru ca avionul accelereaza foarte repede si nu e totusi ca intr-o masina pentru ca se aud multe zgomote ciudate la viteza aia.

O sa te mai sperie golurile de aer cand bursc avionul o sa se zdruncine in aer, dar e ceva normal si se intampla la fiecare zbor aproape.

| COSTEL43 explică (pentru suntserios):

Mulțumesc Frumos pentru răspuns.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe vremea cand am zburat eu prima data cu avionul se zbura cu niste sicrie zburatoare numite AN 24. A fost bine. Acum se zboara mult mai bine. Curaj! Poate gasesti pe cineva vorbaret in avion si atunci nici nu stii cand ajungi la destinatie. Eu am avut norocul asta.

| COSTEL43 explică (pentru Salontanul):

Mulțumesc frumos.

| Violleta2022 a răspuns:

Nimic de speriat!
ESte ca si cum te-ai ridica cu incaperea in care esti happy