| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care au colaborat cu firma American Experience din Cluj pentru un job in Grecia: este o firma serioasa, si-au respectat contractul? Au oferit firmele din Grecia cat au promis (450-500 euro)?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu cunosc firma respectiva si,de fapt, nici o firma care ofera de lucru in Grecia.
Pot insa sa-ti spun un lucru foarte simplu, pentru ca traiesc in Grecia.
Chiar daca firmele romanesti ar fi extrem de serioase, grecii vor respecta foarte greu orice contract si vor juca rolul victimei!
Nu merge in Grecia, cauta o tara capabila sa te plateasca!

| Archangells a răspuns:

Gata, ieri m-am intors din Grecia, Kreta mai bine zis. daca ma luam dupa voi muream de plictiseala acasalaughing.Dar merci de sfaturi oricumbig grin A fost cea mai super vara, plina de soare, distractie, prieteni noi. Ca in paradis. Economia este ok pe insula, deoarece au multi turisti ce aduc bani.

| tarik44 a răspuns:

Este Collaps financiar total. Vorba lui armanu iti recomand sa nu te duci.

| armanu a răspuns:

Ai vazut macar, ce e in Grecia acum? Nu te sfatuiesc sa mergi acolo, nici in cel mai rau caz!

| Archangells a răspuns (pentru armanu):

Nu. nu prea ma uit la tv...ce se intampla in Grecia?