| Iяiηα a întrebat:

Voi ce credeti,ce oras e mai frumos, Pitestiul sau Ploiestiul?happyArgument.

Răspuns Câştigător
| Alishia a răspuns:

Fiecare oras e frumos in felul lui...

5 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Pffff, ce intrebare. In mod categoric raspunsul poate fi numai unul singur, nici nu inteleg cum de poti face o asemenea comparatie.

Practic oricine a vazut aceste orase isi poate da seama imediat care este raspunsul corect, fara nici un fel de emotie.

Este ca si cum ai compara ceva ffffff frumos cu ceva fffff urat.

Deci mi se pare foarte evident raspunsul: Paris.

| deea_8087 a răspuns:

Ploiestiul, e orasul meu :X

| Iяiηα explică (pentru leonardo):

Ai o logica in tinee, mai ceva ca Einstein.Nu puteai pur si simplu sa spui care-ti place mai tare? Abureeeeli.pffff

| leftside a răspuns:

Ploiesti. Argument? : are populatia mai mare decat Pitestiul happy

| dragoilidia a răspuns:

Eu spun ca amudoua sunt superbe.au locuri frumoase si uneori si magice. ahhh asta imi aminteste de povestea mea de dragoste.atatea amintiri.....ca sa nu va mai tin pe ganduri cu placere.