| anonim_4396 a întrebat:

1.Cum pot sa ii spun unei fete ca vreau sa fiu cu ea?
2.Cum ar trebui sa ma aranjez ca sa arat mai bine?

3 răspunsuri:
| MaiaMartinas a răspuns:

Nu ii poti spune asa deodata,incearca sa o cunosti mai bine, apropie-te de ea, daca nu ai curaj.ei bine ia-ti un prieten mai indraznet cu tine, si stai cu el, si crede-ma ca asta e cea mai buna solutie...si vei prinde curaj de la el oricat de timid ai fi...si cred ca arati binem,doar ca incearca sa mai lucrezi la stima de sine,ca pan la urma tu trebuie sa te placi si sa te accepti asa cum esti,asa ca fa-ti curaj, lasa teoria si incearca sa pui ceva in practica, si poate la inceput iti va fi mai greu, poate ti se va parea putin aiurea, dar cu timpul te vei obisnui. Bafta :3

| Istrate_Seby_1996 a răspuns:

La noi in sat este curat,
Nu miroase a rahat.
laughing

| xrisandi a răspuns:

Sfatul meu, invit-o in oras, voi doi sa fiti! imbracata frumos in look care porti tu. in timp ce o sa ai discutie cu ea in oras. incearca sa afli ce-i place la un tip cum trebuie sa fie, cu atat mai mult o sa te ajuta sa afli cum sa te comporti cu ea! si nu-i spune incearca sa o sa saruti cand o conduci spre casa, dupa aia vezi reactia ei, si o spui ca iti place de ea... si ea bineinteles ca o sa asi da seama ca o placi, dupa ce voi saruta! multa bafta! happy