| anonim_4396 a întrebat:

1.Imi puteti spune cate ceva ce trebuie sa invat pentru simulare la mate sau ce trenuie sa stiu?

2.Se dau functii la simulare?
Funda+Parere

Scuze pentru categorie

4 răspunsuri:
| Aberdeen a răspuns:

De obicei se dau și funcții, dar dacă încă nu le-ai făcut la clasă nu-i problemă. Dar dacă le-ai făcut, mai bine le recapitulezi.
În rest, cam ce se dă în general, dacă ai lucrat mai multe variante, reușești să-ți dai seama. Geometrie, algebra, puse la punct în mare parte.

| anonim_4396 explică (pentru Aberdeen):

Mersi..nu-i problema de functii.dar eu la clasa nu prea fac ore (profesor nebun si batran) dar a si vrea cateva denumiri de teoreme iar eu sa le caut pe internet si sa mi le readuc aminte

| Aberdeen a răspuns (pentru anonim_4396):

Of, greu așa, și noi am pățit la clasă! Dar până la urmă s-a terminat cu bine, deși mulți am fost nevoiți să luăm pregătire de la altcineva...

| anonim_4396 explică (pentru Aberdeen):

Mda si eu fac pregatire.dar vaza este ca la noi in plus profu de mate e si director