| passispass a întrebat:

2 gasti, gasca 1 si gasca 2.
eu apartinand in gasca 1.
ne certam
unu din gasca 2, foarte beat, incearca sa ma loveasca pe mine si inca unu, rateaza
eu din gasca 1 ii dau un pumn lu cel din gasca 2, ii scot vreo 2 dinti.
si dupa aceea inca 2 din gasca 1 il ia la picioare.
cand se termina totul cu bataia, el ne tot ameninta (tipul din gasca 2).

tipul din gasca 2 depune plangere, si din cate stiu si-a scos si certificat medicolegal cred.

ce pot pati eu la politie?

amenda, sa ii dau bani aluia (cat ne cere el ), puscarie...

e prima data cand s-ar putea sa ajung la politie.
inca nu m-a chemat

Răspuns Câştigător
| Sweete a răspuns:

Puscarie nu ai cum sa faci.Si nici nu cred ca a depus plangere.Cred ca a vrut sa va sperie.Nu uita ca el a vrut sa te loveasca primul.

| passispass explică (pentru Sweete):

A depus plangere din cate am inteles, dar asa gandeam si eu ca tine happy

2 răspunsuri:
| JohnCena02 a răspuns:

Posteaza la trivia/amuzante asta laughing))