| Chocolattex3 a întrebat:

Acum 2 zile am facut cunostinta cu un tip din clasa a 10a, el m-a bagat in seama (eu fiind in a 8a) desi nu prea am vorbit cu el, iar astazi am iesit de la scoala,eram in curtea scolii mai aveam putin si ieseam din curte,cand am vazut ca m-a aratat cu degetu (era cu colegii lui,vroiau sa joace baschet) iar el le-a zis ceva si au ras/zambit nu prea am vazut bine ca erau departe.
Nu prea stiu ce sa cred, adica de ce a facut asa. aveti vreo idee/idei?

2 răspunsuri:
| Chrissy92 a răspuns:

Poate doar ti s-a parut ca a aratat cu degetul spre tine, poate a aratat pe altcineva, te sfatuiesc data viitoare daca vrea sa vorbeasca cu tine sa nu ii dai asa atentie nu merita daca ar fi zis ceva rau despre tine.

| fonfulika a răspuns:

Probabil ca si-a batut joc de tine sau a ras de tine imi pare rau sa iti zic asta dar nu-i nimic baieti sunt multi in lume dar sunt putini perfecti toti sunt niste barbari prosti care trateaza fetele ca pe niste obiecte toti niste golani tampiti buni de nimic cautal pe cel special care o sa iti deschida inima pentru ca meriti cei mai bun(sunt baiat)winking incearca sa uiti de el si trateaza-l cu indiferentawinking