| ANACTC a întrebat:

Acum ceva timp eu si prietenele mele am pierdut un prieten drag din cauza unei Glume proaste. Spuneti-mi niste metode prin care putem recupera prietenia cu el. Gen o surpriza sau un mod deosebit de a ne cere scuze.

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Cel mai usor este sa mergeti la el si sa spuneti : " Ne pare rau pentru ce am facut, am fost proaste."

Pana si eu *care tin destul ura pe anumite persoane care imi gresesc* tind sa-i iert destul de repede pe cei ce recunosc ca "Au fost prosti si au grei

| ANACTC explică (pentru RainmakerX):

Am facut asta, ne-a iertat dar nu mai suntem ca înainte.

| UnBroken2016 a răspuns:

Ce gluma?

| Allanel a răspuns:

Vorbiti mai des cu el, scoateti-l prin oras, si tineti-l un pic in puf, si daca ii place de vreo fata si nu stie cum s-o cucereasca sau sa fie cu ea, ajutati-l un pic si va fi totul ca inainte.