| CoCa8coLa a întrebat:

Ajutați-mă vă rog cu trucuri pentru ca să-mi crească unghiile foarte repede.
Mulțumesc anticipat :**

5 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Cumpara-ti lotiune pentru tratarea unghiilor de la Farmec.Eu ma dau de mai bine de o saptamana si mi-au crescut foarte repede de cand ma dau.(e de fapt un intaritor.La mine costa doar 5, 5 lei )Succes si unghii cat mai frumoase :*

| AndiNyctophilia a răspuns:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Dă-ți cu jeleul ăsta pe unghii o dată pe zi. Eu l-am încercat și merge perfect. Îl iei de la Avon.

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru AndiNyctophilia):

Apropo, să nu-ți dai cu el pe gură, că nu-i gloss, deși pare a fi.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,eu stiam ca uleiul de ricin favorizeaza cresterea unghiilor.Il gasesti la farmacie, costa in jur de 4 lei. Poti incerca, poate va da rezultate.Pe mine m-a ajutat foarte mult in cresterea paruluiwinking

| evi18 a răspuns:

Uleiul de ricin! Este bun atat pentru cresterea unghiilor, cat si pentru cresterea parului!winking
P.S.: ESTE IEFTIN!