| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma sad
De ceva vreme ma simt foarte trista, adica singura,plang foarte des,ma simt exculsa de toata lumea chiar daca nu este asa.,sunt in permanenta agitata, nu pot sta sa ma calmez, ma enerveaza orice lucru...Ma simt ca si cum nu am niciun rost straight face
Va rog spuneti-mi ce sa fac sad

Răspuns Câştigător
| PisicutzaCuTupeu a răspuns:

Ai o stare de melancolie.
Dar stai linistita fa ce-ti place tie, practica un hobby.
Fa ceva ce te fascineaza.
Cum sa nu ai niciun rost? Fiecare om isi are rostul pe acest pamant.
Gandeste cat mai pozitiv.
Nu sta posomorata, ca nu ai de ce. :*

| PisicutzaCuTupeu a răspuns (pentru PisicutzaCuTupeu):

Iti multumesc pentru fundita acordata.
Si nu baga de seama persoanele din jur care te supara. Ignora-i si vei vedea ca pur si simplu se vor plictisi. Nu le da satisfactie!
Nu lasa nimic sa-ti stearga zambetul de pe buze!
Ai grija de tine! :*

| sexymonster66 a răspuns (pentru PisicutzaCuTupeu):

Multumesc :* big hug daca ai vreodata nevoie de ceva id meu: andreea_love_ladygaga :*

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CristiB93 a răspuns:

Vorbeste cu mine happy, pot sa te fac sa te simti bine daca vb cu mine, cryss.cryss32, id meu, daca vrei, nu stiu cat te ajuta doar cateva raspunsuri aici pe TPU in schimb daca vorbesti despre problema sunt sigur ca te ajuta happy

| Milayaa a răspuns:

Asta inseamna plictisealabig grin
Trebuie doar sa iti chemi prietenele acasa, sa faceti un tort mare impreuna, sa il mincati uitinduva la un film horror, apoi puteti iesi in parc
PS:daca te enerveaza orice lucru spune-i ca 'nici nu te vad'
baftahappyhappyhappy