| anonim_4396 a întrebat:

Va rog spuneti-mi ce sa fac sad sad
De ceva vreme ma simt foarte trista, fara niciun motiv straight face, Am un sentiment foarte naspa...
crying Nu am chef sa fac nimic, dabia daca am chef sa respir straight face
Va rog ajutati-ma crying

Răspuns Câştigător
| lulu98 a răspuns:

Si eu trec prin asta cateodata dar imi trece...Nu o sa tina o vesnicie, doar incearca sa vorbesti cu prieteniitsi, iesiti la o bulgareala, la o pizza, faceti ceva amuzanthappy
Nu uita ca fiecare stare emotionala e trecatoare.Nu te deprima, comunica cu cati mai multi oameni, citeste bancuri, chestii amuzante, vizioneaza un film si o sa-ti treaca.Te pup si ai grija te tine:*!

5 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

O sa treaca. Ocupa-ti timpul cu ceva interesant, fa ceva ce iti place, danseaza, canta, fa sport, asculta muzica, citeste, uite-te la un film etc

| andrutzakiss a răspuns:

laughing este perioada pubertatii si hormonii se maturizeaza... in scurt timp se va regla totul si vei devenii din nou activ/a tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hm. Mi s-a intamplat si mie... Aceasta stare trece de la sine, dar intre timp, incearca sa asculti muzica vesela (pe mine m-a ajutat) sau incepe sa te uiti la un serial ceva, pentru a-ti capta atentia si o sa uiti de "tristete".Iti recomand (LOST - il poti urmari pe vplay)
Oricum, gaseste o activitate de facut (nu neaparat la calculator).

| sexymonster66 a răspuns:

Oke. andreea_love_ladygaga :*