| flippy94 a întrebat:

Ajutati-ma pls repedeam nev. in special fetele

buna am 19 ani si azi merg sa ma intalnesc cu o fata din alt judet, cu care vb de ceva timp. Este prima data cand ne intalnim si nu vreau sa merg cu mana in buzunar. Imi puteti spune ce floare e potrivita pentru prima intalnire? pls hELP dau funda.

Răspuns Câştigător
| superdemi a răspuns:

Cea mai potrivita este un trandafir alb nu rosu trebuie sa o luam incet.

1 răspuns:
| Pheonix123456 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... tinand cont ca este prima intalnire eu zic sa o iei usor happy Adica o floare simpla ex: un trandafir ( dar orice culoare in afara de rosu ), poate un crin happy sau o lalea
Sper ca raspunsul meu te-a ajutat happy