| doinitza12 a întrebat:

Ajutati-ma sa aflu daca boyfriendul meu are pe alta...cum pot sa aflu asta.

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Nu trebuie sa te injosesti in asa hal incat sa-l urmaresti.Stai cat mai mult timp cu el. Daca vezi ca se tot grabeste, asta inseamna ca trebuie sa mearga undeva.Intreaba`l discret.Vei observa daca minte dupa motivul pe care o sa ti`l spuna. Un alt "simtom" ar fi faptul ca nu mai e atat de tandru si iubitor ca inainte.

7 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna! Mai nou, suntem in Romania! Boyfriend se mai poate spune si,, iubit''!?! Si apropo, daca vom continua asa, sa utilizam multe cuvinte din limba engleza, vom ajunge candva cand. nu va mai exista limba romana! In fine, scuze, doar era o paranteza.

Sa revenim la intrebarea ta.

Pai ca sa aflii ceva poti sa faci pe detectivul, dar nu asa mult ca sa te considere lumea o ciudata sau o prea geloasa! Incearca sa mai il,, vizitezi'' sa vezi ce face, cu cine sta. Iar cand nu e atent mai uita-te si tu prin telul lui, dar sa nu vada, pentru ca dupa aia o sa creada ca ii spargi zidul pe care scrie,, intimitate''.
Pune o prietena de-a ta sa vorbeasca cu el, si cumva sa intre intr-un subiect legat de iubite, de dragoste. Dar fara sa il intrebe cu cine te inseala sau daca te inseala, pentru ca astfel isi va da seama. Bafta!

| Shinen a răspuns:

Buna!
Poate ideea nu este prea buna, dar incearca sa il urmaresti.
Succes!
Pa-pa!

| Eu_7539 a răspuns:

Eu l-as spiona. dar in discretiehee hee

sau as pune pe alta fata care el nu stie ca tu i cunosti sa i intrebe daca vor sa fie impreuna

daca zice nu sa intrebe de ce si daca zice ca are prietena sa spuna sa zic cine daca nu ice asta e

daca zice da inseamna ca vrea sa te insele

sau propune-i des sa iasa cu tine in oras

si in locuri cat mai publice

si daca refuza de mai mute ori inseamna ca nu vrea sa fie observat cu tine

daca refza dsata incearca de mai mute ori

sau pune pe acinev sa spioneze cand iese in orashee hee

uita-te la mesajele luiwhistling

la cine il suna

la agenda lui

si din cand in cand poti sa-l intrebi daca place pe altcinevatongue

numai daca crezi f tare ca place pe altahee hee

| doinitza12 explică:

Pai astea deacum am facut... dar nu am aflat nimic...

| doinitza12 explică:

Mersi mult. sunteti toate super

| Delya_6437 a răspuns:

Uita-te pe site-ul asta si afla:http://www.divahair.ro/......_insala... fundita plz?

| Lacrimi_8925 a răspuns:

Pai ori il urmaresti happy
ori pui o prietena de`a ta sa se de`a la el happy sau fa chiar uh asta fa`ti un id`u nou sh baga`l in lista sh da`te la el happy sa vezi reactia lui happy