| Glooring a întrebat:

Ajutati-ma! Sunt urat... Nu am fata simetrica...
Am nasul stramb, un ochi e mai sus decat altul, o falca e mai mare ca cealalta, buzele de jos sunt mai la stanga decat cele de sus.

Sunt deprimat... Nu mai stiu ce sa fac, mereu ma sperii cand ma uit in oglinda.

Exista metode prin care sa imi fac fata simetrica? Cum ar fi exercitii speciale de yoga, comuniune cu natura, nu stiu...

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista asa ceva,dar faza cu privtul in oglinda poate fi de ordin pshipic,cu toti avem un loc pe lumea asta parerea mea,uitate mai des in oglinda trebuie sa te accepti ca nu de ales tu esti ala,daca esti urat asta e esti urat,selectia naturala nu ne-a facut pe toti frumosi, uni sunt urati, draguti, frumosi, n-am sasi spun ca sufletul conteaza vrajeli feminime dar trebuie sa te accepti man

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? Du-te la psiholog. Probabil te vezi mai deformat decat esti

| UDM a răspuns:

Frate eu zic sa schimbi oglinda la cat de multe zici de tine.

| Mariuss134 a răspuns:

In primul rand cati ani ai? Frate totul vine de la sine...Si eu am cosuri pe fata dar nu ma vait.Astept sa treaca fara niciun tratament sau chestii care pot inrautati si mai rau cum a patit sora mea.Si sa stii ca probabil nu esti asa de urat.Multor oamenii li se pare ca sunt dar sunt de fapt foarte frumos.Acceaptate frate! Nimeni nu poate face nimici in privinta asta.

| NumeleMeuRares a răspuns:

Habar nu am...