| denisa2803 a întrebat:

Ajutor! Acum aproximativ 2 luni m-am indragostit de un tip. El fiind cu mine in skl. I-am dat add pe mess si am inceput sa vorbim.Intr-un final i-am spus ca il plac.si peste cateva zile mi-a spus si el acelasi lucru.Am inceput sa ne spunem unul altuia "te iubesc" si el isi dorea sa ramanem dupa ore impreuna.Am acceptat ideea si am plecat impreuna.In acea zi ne-am cuplat si am fost impreuna cam 3 saptamana. dar problema era ca el ma facea fitoasa(ca nu vroiam sa merg unde vroia el)si interveneau foarte multe persoane in relatia noastra.(gen imi bagau mie idei tampite despre el in cap). Neam despartit si dupa scurt timp el sa cuplat cu o fosta prietena de-a mea foarte bune.Am suferit foarte mult.Au fost impreuna o luna.Eu stiam ca tipul este cu ea ca sa fiu eu geloasa.Si stiam ca se va intoarce din nou la mine pentru ca el zice ca ma iubeste.Acum cateva saptamani sa certat cu tipa aia.Vineri,s-a bagat cu mine in seama pe mess si a inceput sa imi zica :esti foarte frumoasa si chestii de genu si m-a rugat sa ma schimb(gen sa nu mai fiu fitoasa)Iam spus ca ma voi schimba doar pentru el. Dupa care ma invitat sa iesim.astazi trebuia sa ne intalnim in herastrau pe la 2-3 dar el nu a mai venit.Credeti ca ma iubeste cu adevarat si ma merita?

Răspuns Câştigător
| iuliana06 a răspuns:

In nici un caz!
Si-a batut joc de tine
Daca il intereseai macar venea la intalnire.
Cel mai bine ar fi sa il uiti
Chiar nu meritawinking

1 răspuns:
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Tu nu il meriti pe el! Probabil a vrut sa iti faca un test sa vada daca mai esti fitoasa ori a avut probleme...
Si invata sa scrii dupa vezi-ti de scoala si dupa ce mai cresti(pe la 15 16 ani)vezi si u de un suc cu un prieten
Te iubesc sunt cuvinte prea mari pentru copii asa mici de 12 anishori ca voi
Eu am 18 ani si am un iubit de un an.Intai am fost amici.L-am analizat din punct de vedere moral si fizic si am decis ca este de mine. Dupa 3 luni de la cunostiinta noastra ne-am cuplat.Nu ne-am spus te iubesc inca.Doar te ador sau mi-e dor de tine sau vreau sa te vad.
Ai grija data viitoare!
Pup!
Kiduletz