| AnonimRD a întrebat:

AJUTOR! Nu mai suport, sunt disperat.Ai mei ma tot trimit la meditatii de luni bune.Nu ma ajuta cu nimic acele meditatii si profesoara nu imi explica cum trebuie face asta doar pentru bani.Le-am explicat alor mei ca nu inteleg sa nu mai ma dea la meditatii ca dau banii degeaba.O data i-am implorat in ghenunchi sa nu ma mai duca si tot m-au trimis.Stau 2 ore aiurea acolo si este al dracului de plictisitor. Dupa ai mei imi zic ca cu banii pe care ii dau acolo puteam sa fac altceva, eu le spun ca nu vreau sa merg acolo si ca nu-i oblig sa dea banii si incep sa tipe la mine. Aveti vreo idee sa scap? Sa fiu inteles? Am incercat orice parintii mei vor sa fiu ceea ce nu vreau sa fiu. Ajutati-ma dau funda!

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Invata din proprie initiataiba la materia respectiva sa nu mai ai nevoie de meditati.

| MihaiNicu23 a răspuns:

NU te mai duci la profa sau rogi prietenii sa vina sa le spuna laor tai c anici ei nu fac meditatii.

| tal4556 a răspuns:

Adu i la meditatii si pe ei sa se convinga singuri, sau ia banii si zici ca a fost usa inchisa si n ai putut sa intri

| Hemeraa a răspuns:

Eu cred ca te-ar ajuta sa le explici ca profesoara nu iti explica bine, sau macar roaga-i sa faci cu alt profesor... e inacceptabil
in plus, poate te ajuta https://brainly.ro acolo sigur gasesti explicatii si raspunsuri f bune
bafta sper sa rezolvi