| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor TPU! Prietena mea cea mai buna s-a suparat pe mine.
Prietena mea a inceput de un timp sa vorbeasca cu fostul meu prieten.Se inteleg bine si ea credea ca lui ii place de ea.Mi-a spus ca isi bate joc de el.Si chiar asta a facut, pana cand el i-a spus ca inca ma mai place pe mine.Eu i-am spus ca nu-l mai plac si nu ma mai intereseaza.Atunci pretena mea a inceput sa se dezbrace la web pentru el si sa vorbeasca lucruri mai intimestraight face.El a inceput sa se dea mare cu asta.
Dar problema este ca prietena mea a inceput sa ma ignore si mi-am facut curajul sa ii spun asta.I-am spus si ca ceea ce face nu este bine.Mi-a tot repetat ca isi bate joc de el dar este clar ca nu e vorba despre asta.Am intrebat-o daca e mai important sa isi bata joc de el decat sa fie prietena mea.Dar ea mi-a zis ca ma cred prea importanta si ca nu mai vrea sa vorbeasca cu mine!
Ar trebui sa imi cer scuze? Ce pot face? Nu vreau sa o pierd! Va rog sa ma ajutati sad.

Răspuns Câştigător
| Amiiii69 a răspuns:

Am patit si eu..Las-o vreo 3-4 zile sa se linisteasca si o iei cu "cf?" "ce ai mai facut cu fostul meu prieten?winking" "alege dintre mine si el pentru ca el chiar nu merita..ca ei mai gasesti dar ca mine niciodata"..aceste vorbe ar trebui sa i le spui si nu trebuie sa iti ceri scuze..las-o pe ea. cerandu-ti scuze si facandu-te pe tine vinovata te ia ca o carpa si te manipuleaza..devine parsiva si rea. sper ca s-a transmis mesajul..si sper sa treceti peste asta:*

| limitmeplease a răspuns (pentru Amiiii69):

Multumesc:* voi face cum ai spus!

2 răspunsuri:
| interlover662 a răspuns:

Sincer, nu tu esti de vina. Arata-i intr-un fel cat de mult suferi si poate o sa inteleaga. Bafta in continuare!