| cleopatramaria a întrebat:

Ajutor! Va rog ajutati-ma.Cum sa ma imbrac sa par rebela si cum sa ma comport pentru ca totusi colegii mei ma stiu mai callma cateodata, ca ma enervez usor si mai am momentele mele de nebunii... dar spuneti-mi cum sa ma comport, cu ce sa ma imbrac si as dori o tunsoare mai rebela asa... dati-mi sfaturi cum sa par rebela total. DAU funditabig grin:*:*

Răspuns Câştigător
| GeorgyPingu12 a răspuns:

Ok... pai te iei dupa mine. daca e fileazati parul si fa-ti breton de emo( intre adolescenti moda emo-street e cea mai cool) asa si ia-ti skate shoes, cred ca cel mai bine e sa-ti iei globe( firma de skate shoes) si nu stiu. ia si tu exempl de la baieti sau de la avril lavignehappy ia-ti esarfa dinaia de cocalar(nu e chiar asa, mie imi place si poti sa tio pui in multe feluri) te ciufulesti putin si blugii strech rupti sunt perfecty( sa nu iei sfaturi de la disney channellaughing) si cred ca atat daca e ia-ti hanorace cu graff sau streea(ai grija sa aiba gluga) si in special negre si un verde mai aprins( ca m-ul de la monster) cu placere:*

| cleopatramaria explică (pentru GeorgyPingu12):

Dami id tau.plssssss

| GeorgyPingu12 a răspuns (pentru cleopatramaria):

Georgy_mystykk_angel