| EvangelineDS a întrebat:

Albastrul de metil se poate prinde si pe par nedecolorat si cam cat ar tine?

2 răspunsuri:
| FUCKy0u a răspuns:

Eu sunt satena si s-a prins.Am colorat mai mult de jumate de par.Nu stiu, de pe la 10 spalari s-a facut o culoare cam ciudata, un verde-gri.De tinut...Eu mi l-am facut din prima zi de vacanta de primavara si inca il mai am si am sa-mi mai fac in continuare.Prima oara o sa iasa albastru.Lasa-l sa se usuce sau ususca-l cu phoen-ul ca sa se prinda apoi spala-l.Si apoi va iesi verde.Si la spalari o sa se tot duca.Mie a inceput sa nu mi se mai decoloreze.

| Ade44 a răspuns:

Nu, trebuie sa te decolorezi daca vrei sa se vada, daca esti bruneta nu se va vedea nimic.Dar iti poti comanda vopsea manic panic semipermanenta care merge pe orice tip de par dar se ia in 2 saptamani. Uite de aici :http://www.gotica.ro/......-BLUE.html