| strawberry666 a întrebat:

Am 13 ani si imi place un baiat de 16 happy credeti ca e diferenta prea mare de varsta intre noi?

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu, dar depinde şi ce fel de băiat e.

| ascovit a răspuns:

Nu este diferenta mare.

din cate am inteles eu fetele se maturizeaza mult mai repede decat baietii si de acoo si acea inclinatie.

Oricum nu este deloc mare diferenta intre voi si nu vreau sa intervin cu texte de genu' "nu esti prea mica?" pentru. cathinking nu stiu nu le vad sensul.

| Awndre a răspuns:

Nu. E foarte ok. Baietii si asa sunt mai prosti cu 5 ani. Asa se zice.laughing

| Cherry56 a răspuns:

Delocwinking unii se casatoresc si la diferenta de 20 de ani laughing

| Crisu a răspuns:

Nu.Baiatul de regula trebuie sa fie cu 4'5 ani mai mare ca fata.

| Crisu a răspuns:

Si de regula diferentele astea nu prea conteaza. Daca o sa fiti impreuna si o sa tineti unul la altul, doar asta conteaza.Desi cred ca o sa vrea altceva de la tine, cunoscand multi baieti de 16 ani care mai mult asta vor.

| denisacosmina98 a răspuns:

Nu, cred că este perfectă diferenţa dintre voi.
Baftă!

| TheDevilIsHere a răspuns:

Daq chiar iti place de el...nu ar trebui sa conteze varsta in trebuie parintii mei ii o diferenta de 9 anibig grin

Si una din prietenele mele are 15 ani si e impreuna cu un baiat de cateva luni [vreo 5, nu stiu sigur] si el are 21, si cred ca vor mai ramne ceva tim impreuna.

Ce veu sa-ti zic este ca nu cont varsta atata timp cat va iubitziwinkingmult noroc:d

| Ioana_9271 a răspuns:

Nu neaparat daca u pari mai matura sau el mai mik n-are nici o importantabig grinPWP

| JustAGirl_3031 a răspuns:

In niciun caz... Intre mama si tata sunt 6 ani. :d Eu nu vad care ar fi problema. Acuma depinde de tine:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Roosky a răspuns:

Da, este o diferenta mare. Multi de aici scriu ca intre parintii lor e diferenta chiar de 9 ani, dar nici unul nu constientizeaza faptul ca o diferenta de 3 ani inseamna ceva la 13 ani si altceva la 30 de ani. Gandeste-te.

| diddy_7476 a răspuns:

Sincer daSI EU AM FOST in aceeasi situatie si pana la urma ne-am despartit. Dar eu iti doresc tie multa bafta

| jojo_4340 a răspuns:

:O:O:O nu doamne. chiar mai bine e mai maturwinking din punctu' meu de vedere:*. oricum uh faci ce vreihappy (eu zic, ca nu e o dif. mare) :*. eu am avut parte de o diferenta de 9 ani laughing

| SiSi_1177 a răspuns:

Nu cred

| kissmyass a răspuns:

In primul rand nu stim daca ai sanse cu el. Poate ca nu te place.In rest nu e nici o problema.