| Wildie a întrebat:

Am 13 anisi jumatate si 1.51 inaltime. Am sanse sa ajung la 1.65?

Răspuns Câştigător
| Alice a răspuns:

Da,normal.daca parinti tai sunt inalti normal ca mai cresti si tu. daca esti cat ei, tu vei mai creste vreo 5-10 cm.happy dar sigur vei creste. eu la 13 ani cred ca am ajuns la 1, 70big grin

3 răspunsuri:
| CompleteAndUtter a răspuns:

Da, bineinteles. Inca esti in crestere. Ba chiar ai putea trece de 1.65. Nu se stie. Depinde de organism. Ai rabdarewinking.

| ɹαℓυ a răspuns:

Da ai sanse.Fiecare are ritmul lui de crestere.Cu cat avansezi in varsta poti avansa si in inaltime respectiv greutate.
*Sper ca te-am ajutat si numai bine! >big grin

| CondratRobert98 a răspuns:

Buna! Normal ca ai sanse eu am 1.50 la 11 ani bafta-n continoarea.