| XdaniXmaria a întrebat:

Am 16 ani si sunt fata. Vreau doar un sfat. Nu am avut niciun prieten, adica iubit pana acum si chiar nu mai pot, ma simt foarte singura, am prieteni, dar nu e de ajuns. In fiecare seara plang, ascult numai melodii de dragoste si probabil radeti de mine, dar eu pur si simplu nu mai suport. Toata lumea imi spune ca sunt frumoasa, dar totusi sunt singura. Si problema este ca eu vreau o relatie serioasa... Vreau doar sa stiu ce sa fac sa nu ma mai simt asa rau.

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Spune, Maria, de unde esti, poate rezolvam problema intr-un fel...
Acum lasand asta, ce sa faci sa nu te mai simti asa de rau?
E simplu, te uiti la ce intrebari mai sunt pe aici, cand o sa vezi cat sufera unele persoane dupa o relatie esuata s-ar putea sa nu mai vrei nici o relatie tare devreme.