| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 jum si am sanii foarte mici cred ca sint marimea 0 sau 1 cum credeti o sami mai creasca sanii sau nu? crying( astept raspunsurile voastre DAU FUNDA SI VOT

10 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Esti in crestere. O sa iti mai creasca, normal. Doar ca, nu arata cat de mari sunt. Sunt atatea fete frumoase care au sanii mici si au iubiti. Chiar nu conteaza cum arati. De exemplu, fetele de la Next top model, sau in general modelele nu au sani mari. Si totusi sunt frumoase. Mie una mi se par scarboase femeile/fetele care au ditamai decolteul.

| 愛日本 a răspuns:

O sa creasca dar asteapta.
E posibil sa fie si din cauza mamei tale, intreab-o asa din curiozitate ea ce marime a avut la 16 ani?

| JajaAliensHere a răspuns:

Eu am 17 ani, marimea A si nu-mi pasa absolut deloc. Cine te iubeste cu adevarat, te apreciaza asa cum esti si n-are nevoie sa se holbeze la decolteul tau.

Răspuns utilizator avertizat
| Antoniacopiluța a răspuns:

Mai au timp sa creasca, daca nu pune silicoane!

Răspuns utilizator avertizat
| Mareacluj a răspuns:

Esti in crestere, asa ca foatre probabil sa mai creasca si s-ar putea sa creasca destul de mult. Daca nu esti multumita, incearca tinctura de marar pe care o gasesti in orice farmacie, nu e scumpa si da efecte garantate. Torusi, cred ca pana macar la 18 ani ar trebui sa mai astepti, pentru ca asa cum spuneam, esti in crestere.

| HonneOnna a răspuns:

Ori poti fi ca toate pitipoancele de azi si sa pori push up cu hartie igienica, ori astepti...cunosc persoane care nu aveau deloc sani pe la 5 ani si la 17-18 erau huuuuuuge

| ChristinaGM a răspuns:

Si eu anul trecut eram innebunita de acest lucru, dar acum nu imi mai pasa...am cautat fel de fel de chesti dar nu au prea dat roade....asa ca acum ma multumesc cu ce am, au mai crescut putin si port sutien si este mai bine, o sa creasca si ei cand au de crescut sau fa cum a spus HonneOnna.

| Chrisssu a răspuns:

Nu dispera nu esti singura, si eu sunt la fel, am aceeasi varsta si aproape 1, 70m, avem doar 16 ani corpul nostru este in dezvoltare, si eu sunt complexata de acest defect dar port sutien cu putin Push up, incearca si tu happy
Succes :* Funda?batting eyelashes