| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani, 168 cm inaltime si 61 de kilograme. Multi imi spun ca nu sunt grasa, dar eu ma consider oribila. Vreau sa slabesc, dar uneori imi lipseste motivatia, mananc mai mult decat trebuie, iar sport nu prea fac. Nu mananc fast-fooduri si nici prea multe dulciuri. Problemele mele sunt mai mult la abdomen, maini. Picioarele nu sunt grase, dra am putina celulita, iar sanii nu sunt foarte mari. Sper sa ma ajutati cumva.

Răspuns Câştigător
| dulshe a răspuns:

Http://dieta.romedic.ro/
ai aici un site cu multe diete care te va ajuta, alegeti unca care sa fie mai usoara pentru tine, pentru a putea duce la bun sfarsit toata dieta. Sa nu uiti sa faci fix ceti indica dieta.
pa'pa si mult succes

3 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Http://dieta.romedic.ro/
ai aici un site cu multe diete care te va ajuta, alegeti unca care sa fie mai usoara pentru tine, pentru a putea duce la bun sfarsit toata dieta. Sa nu uiti sa faci fix ceti indica dieta.
pa'pa si mult succes

| miha1984ingerash a răspuns:

I-ati un gel anticelulitic si incearca sa mananci cate jumatate de grefa dupa fiecare masa. mananca mai multe fructe acum daca tot sunt trebuie sa profitam.si incearca sa faci niste abdomene, bea apa cu lamaie.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca tie greu sa incepi o dieta pentru ca e costisitor sau nu ai timp ai putea incerca cu patile, dau un rezultat ffff bun, sa stii.eu am o prietena care a slabit 8 kg intr-o luna