| alexandru_1741 a întrebat:

Am 9 ani imi place o fata de 9 ani i-am spus ca o iubesc dar ea ma trateaza casicum n-as exista ajutati-ma va rog multumesc

3 răspunsuri:
| CrazyGirl2 a răspuns:

9 ani?!? 9 ani si deja iubire? looolrolling on the floor

| TeIubesccc a răspuns:

La 9 ani nu ai cum sa iubesti. Nici cei in jur de 15-16 ani nu stiu ce e aia iubire si stii tu la 9 ani raised eyebrows. Aia nu e iubire. e atasare happy

| קคקยรђเςค a răspuns:

Esti cam tanar pentru asa ceva...dar incearca sa o ignori si tu.in cele mai multe cazuri ea(fata) devine atrasa de tine...si nu incerca sa
o cuceresti pentru ca unele (ca si ea (care nu raspunde din prima iubiri)) sunt atrase de indiferentabig grinkiss. sper ca te-am ajutat