| curiozitateamea81 a întrebat:

Am aparat dentar pe cerul gurii, seamana cu un disjunctor insa am o intrebare, am voie sa mananc shaorma sau burgeri? laughing Mentionez ca le mananc fara cartofi prajiti si fara sos si le mananc mai rar. Au trecut aproape 7 zile de cand am aparat, pot sa mananc aproape orice fata de cum eram la inceput, pot manca paste, uneori si cartofi, si carne, mai multe.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Am aparat dentar pe cerul gurii...am voie sa mananc shaorma sau burgeri?"

da, dacă nu asculți intre timp și manele!