| EuuRazvan1234 a întrebat:

Tocmai ce mi-am pus un aparat dentar pe cerul gurii, ca acesta: http://www.doctoruldedinti.info/......tinal.png. Am o intrebare, pot fuma daca il am? Nu pot sa il dau jos, si sa il pun cand vreau. E fix. Unii mi-au zis ca pot, altii ca nu. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum să fumezi cu el?
Și așa fumatul îți distruge sănătate!
Pa, pa.

| AnutzaBM a răspuns:

Cel mai bine este sa dai un telefon medicului dentist la care frecventezi si sa intrebi happy desi eu nu cred ca ar fi o problema.

| Mirkutza99 a răspuns:

Nu prea ai cum si oricum fumatul nu te ajuta cu nimic decat sa te dai in spectacol. Incearca sa te lasi daca nu doresti sa ai probleme pe viitor. Dar oricum nu e problema mea asa incat nu ma pot baga.