| nirvana7 a întrebat:

Am avut o pana de curent si calculatorul meu era deschis. Dupa ce a revenit curentul, nu-mi mai merge mouse-ul si nici tastatura.Beculetele sunt aprinse la ambele, iar mouse-ul este optic.
Ce pot sa fac? Care ar fi cauza?
Funda.

5 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Incearca sa mai dai un restart si daca nu merge incearca sa reintroduci tastatura si mousul.

| Deny1333 a răspuns:

Dar acum cum ai scris? De curiozitate...

| Deny1333 a răspuns:

@ametist7
sunt fată. straight face
du-l la reparat.winking

| Costică_6760 a răspuns:

Dacă sunt wireless, o re-sincronizare. Altfel, scoate-le din unitate, lasă-le câteva minute, apoi conectează-le la loc (eventual după un restart).

| nirvana7 explică:

Cum sa dau restart daca tastatura si mouse-ul sunt nefunctionale?
Scriu aici de pe laptop, pentru curiosul :lol:
Le-am si scos din unitate, degeaba...
Alte idei?