| SiMpLa a întrebat:

Am cateva vergeturi pe fund crying( ce pot face pentru a scapa de ele?

Răspuns Câştigător
| AidaAmaranta a răspuns:

Nimic, deoarece va trece si eu am avut si mi-a trecut...happy
Nu tresa te sperii...vergeturile sunt de la ingrasare adika.sau t-ai ingrasat prea repede sau ai slabit prea repede.
happy sunt 100% sigura ca iti va trece!
Te pup, Bafta la toate!

4 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Ce sunt vergeturile?

| カルメン a răspuns:

Si eu am avut si am scapat de ele prin gimnastica si m-am dat cu o crema pe care am luate de la farmaciehappy

| HeeYeon a răspuns:

Masaj, sport, creme. Incearca niste fitness, gimnastica sau danseaza daca nu iti place sportul laughing

| Lala18 a răspuns:

Nu-ti face probleme o sa treaca. Si eu am avut; sportul m-a ajuta mult si soarele - adica bronzatul.
Succes happy