| anonim_4396 a întrebat:

Am depresie si sunt antisocial, sunt asa de mult timp si deja m-am saturat nimeni nu m-a ajutat cu nimic, nimeni nu ma iubeste, nu mai suport stare asta. Si de la un timp ma enervez destul de repede, de exemplu am o stare foarte aiurea (adica zilnic se intampla) si ma cam enervez si la chestii mici, ma enervez ca nu mai pot suferi starea asta si ca nimeni nu ma ajuta, nu ca ma enervez neaparat pe o chestie mica. Mereu sunt plictisit si n-am cu cine vorbi, nu am pe nimeni. Helppp

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Te-ai gandit să ceri ajutorul unui psiholog?

| Gofigi a răspuns:

Salut

| Gofigi a răspuns:

Hai pe Instagram Ghiță 8859

| Vasuke a răspuns:

Si eu sunt cam in aceeasi stare ca tine.Doar ca putin mai bine.Nu poti spune ca nu te iubeste nimeni, te iubeste familia ta.Si cand ti se pare trista viata ta, cauta si tu pe Youtube oamenii cu malformatii, boli care se lupta sa traiesc, apoi sa vad daca mai ai curajul sa zici ca ai o viata naspa.

| Hellga a răspuns:

Salut eu tot am asa stare, daca dorești putem sa discutăm