| martacarla a întrebat:

Am facut sex cu prietenul meu pentru prima data la el. Am incercat de vreo trei ori, dar niciodata nu am reusit. Il doare foarte tare penisul si pielea de pe penis i s-a dat peste cap si il ustura rau si nu isi mai revine. Dupa doua zile de la eveniment i-a curs putin sange, dar tot il doare foarte rau. Ce ar trebui sa faca? Sa mearga la un medic?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa ar fi cel mai indicat...sa mearga la medic

| ThEKiDDuTz a răspuns:

Poi daca a fost virgin cand ati facut voi dragoste nu are nimic.dar daca nu mai era virgin ar trebui sa se duca la medikwinking