| prizonierulnegru a întrebat:

Am in clasă un gras care se tot ia de mine si chiar mă face de ras si deci o sa incerc normal sa vorbesc cu el dar daca nu merge o sa fie bataie dar el e masiv si mare 70kg, am nevoie de sugestii.

Răspuns Câştigător
| ibaal a răspuns:

N-ai auzit si tu ca buturuga mica rastoarna carul mare?! rolling on the floor
daca nu merge cu vorba buna,cu tupeu, il faci, pana apuca el sa iti "gafaie" una, dai si fugirolling on the floor
Stii si tu unde doare mai tarerolling on the floor
glumesc, lasa bataia...ca dupa va fi un joc de-a soarecele si pisica, numai in batai o tineti!winking

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| prizonierulnegru explică (pentru Trăiescin2020):

15 de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, eu am 14 ani, 80kg si 182cm. Ce fel de prichindei subdezvoltati sunt pe-acolo prin clasa ta?

| Andreeush a răspuns:

Violența nu duce nicăieri.
Poți să vorbești cu el și să îi zici să înceteze.
Nu se simte prost fiindcă e grasuț?

Răspuns utilizator avertizat
| ibaal a răspuns (pentru Trăiescin2020):

Poate asa il vede el dac-o avea vreo 45 kg ud...