| anonim_4396 a întrebat:

Am inceput să urlu noaptea de groaza și durere pentru că sunt gay'. Credeți că pot chema psihiatria vecinii?

26 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Psihiatria nu dar poliția in mod precis

| LostForForever a răspuns:

Ce nebun ești laughing)

| timidu89 a răspuns:

Reteaz-o! Mi bine fetita decat ga(y)n-ar cu pl ce o ia la poponet laughing

| Mosotti a răspuns:

O sa cheme politia nu psihiatria! Potoleste-te ca iei amenda de nu te vezi, nu mai face tampenii din astea deplasate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

De politie nu mă tem laughing

| FreddieM a răspuns:

Zi-i oleaca, doare?
Cheers

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai tu ce ai cu vecina aia laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FreddieM):

Pleaca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

In primul rand, ea are cu mine.
In al doilea rand, nu urlu pentru ea. Urlu ca nu ma mai pot suporta gay

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte interesant răspunsul tău. Daca vrei ne mai putem discuta in privat. Oricând mă poți contacta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Psihiatrii mint! Ei nu cunosc mecanismele mintii fiecărui individ ce ii trec pragul. Îți dă pastile și pa! Pastilele astea au ogramada de efecte secundare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ți am dat mesaj in privat. Am auzit și eu de efecte secundare...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, uneori îți dă și antipsihotice pentru anxietate. Unul de la 65 de kg a ajuns la 125! De la antipsihotice.
Ai grija ce iei, ce ți se da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am auzit că dau tulburări de metabolism

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, mulți s-au ingrasat de la ele, au început sa arate ca moby Dick

| wpetterssone a răspuns (pentru timidu89):

Observ de mult timp această ironie: gay care o ia la poponeț". Oare cum se numesc cei care dau „la poponeț"?

| Mayhem666 a răspuns (pentru timidu89):

Ce raspuns homofob.

| Mayhem666 a răspuns:

De ce ai urla de durere? De ce ar fi dureros sa fi gay?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Mereu mi am dorit sa fiu normal, sa nu mai arate lumea cu degetul, sa aiba presupuneri, sa zica biserica ca sunt trimisul diavolului, sa ma urasca familia pentru asta etc...

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa fi normal? Cine a spus ca a fi gay nu e normal? E ceva complet normal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Societatea, biserica, familia

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar iti pasa asa de mult de toate astea? Eu sunt bisexual si putin imi pasa de ce crede societatea despre mine, imi pasa chiar si mai putin de biserica, iar familia ma accepta (cel putin cei carora le-am spus). Iar daca era sa nu ma accepte familia, pur si simplu plecam si intrerupeam orice conexiune cu ei. Nu am nevoie de oameni toxici in viata mea.
Asa m-am nascut si daca ar fi sa ma nasc iar si sa pot sa aleg cum sa fiu, tot asa as vrea sa ma nasc, pentru ca asta sunt eu, si iubesc pe cineva pentru cine este, nu pentru ceea ce are intre picioare.
Nu ar trebui sa te afecteze parerile celorlati. Cea mai importanta parere, e parerea ta despre tine insuti si sa inveti sa te accepti si iubesti exact asa cum esti. Nu e nimic gresit cu tine. Esti perfect normal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Multumesc, dar nu e asa usor laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu, crede-ma. Chiar stiu. Si eu am trecut prin asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

O sa mai apelez la tine pentru sfaturi la nevoie

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ezita.