| Desembra133 a întrebat:

Am luat kent cu "buton".Am fumat una si nu am simtit nimic, nici o aroma, imi poate spune cineva cum functioneaza? Am apasat pe logo-ul kent dar nu prea tare, am apasat usor cat sa se stranga oleaca dar nu am simtit nimic.Imi poate explica cineva mai detaliat cum functioneaza treaba asta?

Răspuns Câştigător
| NadarraXD a răspuns:

Click-ul e în filtru. Găsește-l și pocnește-l, e o biluță tare care se sparge

| Desembra133 explică (pentru NadarraXD):

E vreo problema daca sparg biluta aia inainte sa aprind tigara?

| NadarraXD a răspuns (pentru Desembra133):

Oricând o poți sparge, cel mai indicat, înainte. Dar nu contează. Doar ca dacă o spargi după pierzi 2-3 fumuri mentolate

| Desembra133 explică (pentru NadarraXD):

Aha, sa inteleg ca daca o sparg inainte sa aprind tigara piert 2-3 fumuri mentolate dar in rest se va simtii, corect?

| NadarraXD a răspuns (pentru Desembra133):

Nu. Trebuie sa o spargi înainte sa aprinzi țigara. Dar dacă spargi biluța după ce aprinzi, pierzi pana o spargi fumuri din țigară. Dar după tot cu mentol va fi, după ce spargi

| Desembra133 explică (pentru NadarraXD):

Aha multumesc, esti o dulce.