| Pantera2010 a întrebat:

Am mers acum seara la magazin cu o vecina.Acolo era un om beat care tot striga in magazin si o zis vecina mai taci mah boschetarule psssttt. El s-a enervat si cum veneam eu vecina mea mama ei spre casa, el venea in spatele nostru o inceput sa injure nu stiu ce, o zis ca vrea sa vorbeasca cu tata lu vecina mea, mama ei tot ii spunea nesimtito treci in casa, acum la vecina mea ii este frica sa nu mearga la ei din nou acel om deoarece tatal ei este mai vulgar nu ii place sa fie injurat de altii dar daca omu asta merge la ei injura vecinu meu ii in stare sa il bata pe om.La fata dansului numa de acest lucru ii este frica sa nu mearga la ei si sa injure. Voi ce spuneti o sa mai mearga daca deja o zis la maicasa? si pana la ora asta nu a mers cand am fost la magazin a fost ora 17:30 si deja e 19:30 oare mai vine?

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Niciodata sa nu conversezi cu betivii, mai bine ii ocolesti, nu stii niciodata cum reactioneaza.

| Parintele a răspuns:

Nu mai vinde.alte treburi are acum.cred ca a si uitat ca era beut.

| roox a răspuns:

Sigur nu mai vinewinking

| mada12 a răspuns:

De venit nu cred ca mai vine, dar spune-i vecinei tale sa nu se mai lege de vecini pentru ca este periculos, nu sti cand sare unu la bataie.

| remus a răspuns:

Nu mai vine, s-a troienit drumul si nu mai stie unde locuieste vecina.

| pendula a răspuns:

Si daca vine. probabil o sa ii dea cativa pumni la betiv si il trimite de unde a venit eu asa as face in calitate de parinte oricat de cuminte/slag si amarat as fi hehe nimeni nu isi bate joc de familia mea si crede-ma betivi sunt cei mai usori de baut asta daca nu da ei primi hehe. Dont worry be happy happy