| Oprea_Ana_1993 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! De ceva timp nu pot juca jocuri online, edita poze in site`uri online sau vedea videoclipuri!
Toate imi zic sa apas undeva si apas si imi apare o imagine care cere sa a activez Adobe flash player.
Trebuie sa dau activare? add: ana_oprea02 daca ma puteti ajuta!

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna!
Probabil ai accesat niste jocuri\videoclipuri care au nevoie de Adobe. Il poti instala deoarece nu ocupa mult si te va ajuta la decurgerea perfecta a jocurilor si filmelor.

| Oprea_Ana_1993 explică (pentru Konata):

Este gratis?

| Konata a răspuns (pentru Oprea_Ana_1993):

Da happy

| Oprea_Ana_1993 explică (pentru Konata):

MUltumesc! happy

| Konata a răspuns (pentru Oprea_Ana_1993):

Cu placere :*