| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi ca sa devin mai populara, gen placuta/cunoscuta prin liceu. Ar fi super daca mi-ati da cat mai multe indicatii laughing
thanks

7 răspunsuri:
| Nordic a răspuns:

Sper că ai observat că majoritatea fetelor populare sunt cam piţipoance săracele de ele, nu?

| darnme a răspuns:

@Nordic : tin sa te dezamagesc, la mine sunt cateva pitipoance prin scoala care nu primesc prea multa atentie, si-au facut bisericuta lor "pitiponceasca". Si cam asta imi place la liceul meu ca exista f multe fete/baieti care sunt super ok. Cea mai cunoscuta din scoala mi se pare mie o tipa super frumoasa si sictirita care nu cunoaste pe toata lumea, dar multa lume ar vrea sa o cunoasca laughing si sunt mai multi care sunt gen populari prin scoala.

| Nordic a răspuns (pentru darnme):

E, astea-s excepţii big grin Eu m-am referit la majoritatea big grin

| mihnulet a răspuns:

Ai putea sa-ti faci vocea auzita spunand lucruri interesante sau inteligente.

| sorinfdr a răspuns:

Participa la bal, mergi in pauze unde se aduna majoritatea

| Christian94 a răspuns:

Sa-ti faci multi prieteni... si sa-i respecti.

| rrrzonerrr a răspuns:

1. Punete bine cu cei "tari" din liceu...
2. Dupa ce esti prietena cu ei restul se vor uita cu alti ochi la tine...
3. Apoi incearca sa fii cea mai tare dintre cei tari si impunele la restul respect! Oricum totul incepe de joswinkingAdica nu te astepta sa se schimbe ceva din a doua ziwinking