| kkay a întrebat:

Am nevoie de o parere a voastra... Pot spune ca imi place de un baiat, e simpatic, problema e ca cativa prieteni imi spun sa nu ma bag in seama cu el ca e genu care doar rade de fete si stilu bombardier... Ma priveste foarte mult si uneori incearca sa evite contactu vizual luandu-si foarte rapid privirea, sincer habar nu am ce sa fac. Sta cu mai multi baieti si ei ma privesc foarte mult. Nu stiu ce sa fac, nici nu vreau sa ma bag in seama cu el si dupa sa ma fac de ras ca el doar rade de mine.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

"Sta cu mai multi baieti si ei ma privesc foarte mult. "
Deci discuta cu mai multi baieti si rad de tine, probabil facand planuri cum sa te atarga si sa faca misto pe seama ta, asa cum au facut si de celelalte fete.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Știi ce înseamnă dacă râde te tine? Vrea să scape de emoțiile pe care le-ai produs.

| kkay explică (pentru sadrian46):

Nu prea cred, nu ne salutam, nu nimic, doar facem contact vizual si cam aia e...

| Cozmea022004 a răspuns:

Mai asteapta, daca chiar ii place de tine va face el primul pas.