| BiancaFrop a întrebat:

Am nevoie de părerea voastră în legătură cu catrea pe care o scriu.https://www.wattpad.com/story/96038974-forever-with-you
Lăsa-ţi păreri sincere.Dar nu insulte.Mersiiii

Răspuns Câştigător
| tintareco a răspuns:

-"Da.Sunt gata.spu eu"(spun) "un scurt dialog între părinţii",(părinţi) "mai mare ca mine cu vreun an sau doi, cred că are 17".(avea). Drăguţ început, trebuie să vezi greşelile gramaticale.în rest, îţi urez succes. Este exact comentariul pe care ţi l-am lăsat pe Wattpad şi sincer, îţi urez succes. Avem nevoie de cît mai mulţi oameni care scriu şi de mult mai mulţi, care citesc.

| BiancaFrop explică (pentru tintareco):

Mersi, aprecez intenţia ta.

5 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Dupa cum ai scris "lasa-ti" imi dau seama ca scrii mai mult decat citesti. daca tot te apuci sa scrii o carte macar putina gramatica e de bun simt sa stii.

| BiancaFrop explică (pentru peperonies):

Găseşti brusc o greşeală şi gată mă consideri analfabetă,

| peperonies a răspuns (pentru BiancaFrop):

Ai citit vreodata o carte cu greseli gramaticale? Ai putea sa iei in serios autorul daca s-ar intampla? Ca sa scrii trebuie sa citesti de 100 de ori mai mult si as fi surprins daca ai citit mai mult de 10 carti...

| BiancaFrop explică (pentru peperonies):

Dapp..Ai dreptate...Doar ca sa stii textul de mai sus l-am copiat in graba! ~Lăsa-ţi păreri sincere~.