| Anonim19991999 a întrebat:

Am nevoie de un sfat, am o relație la distanta, a fost totul bine la început dar acum simt ca iubitul meu s-a îndepărtat de mine. Noi urmam de sărbători sa merg și eu în străinătate și sa stam împreună și atunci nu va mai fi o relație la distanta dar pana atunci eu simt ca el s-a îndepărtat de mine. El zice ca nu e asa, a început sa meargă și la sala și acolo sunt fete care se baga în seama cu el, dar el zice ca nu le da importanta și nu știu ce sa cred. El mi-a zis ca nu o sa se desparta de mine și ca nu ma înșeală și ca nu s-a îndepărtat dar eu simt ca ceva nu e în regula. Ce sa fac? Oare ma înșeală?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil e din vina lipsei apropierii fizice. Lipsind, simti ca s-a pierdut conexiunea dintre voi si tinzi sa fii mai paranoica

| Necunoscutu92 a răspuns:

Cel probabil da pentru ca tu nu știi ce face ea

| dd17 a răspuns:

Poate esti doar paranoica, daca era sa te insele sau sa ascunda ceva ma gandesc ca poate numai era de acord sa mergi la el de sarbatori