| Manuela_9985 a întrebat:

Am nevoie de un sfat!
Cum pot sa-mi fac iubitul gelos, fara sa il inasel sau sa vorbesc cu baieti?!laughing
Heeeeeelp! Dau fundita si vott :*

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

laughing
Fa cumva sa ai multe comentarii la fotografii pe facebook, de la cat mai multi baieti.Comentarii gen"ce frumoasa esti, cred ca m-am indragostit" sau altele de genul.laughing
Daca nu stii baieti care sunt capabil sa iti lase comentarii de genul poti sa iti faci tu mai multe conturi si iti lasi tu singura.
La mine a mers.rolling on the floor

2 răspunsuri:
| anotza a răspuns:

Pai poti sa iti pai prietenele sa te sune cand esti cu el si tu sa vorbesti frumos si cand te intreaba cine era sa ii spoi un coleg de clasa sau nu conteaza.Sau poti sa spoi la telefon ceva de genu"da, chiar era dragut tipul de ieri" sau chestii de genu'
sper ca te-am ajutat :*:*
bafta

| Manuela_9985 explică:

Mersi frumos Daria laughing O sa incerc laughing:*:*