| anonim_4396 a întrebat:

Am note foarte mari la scoala. in fiecare an 9, 93. 9,96 generala. si parintii mei tot spun ca nu invat destul. eu ce sa ma cred?

Răspuns Câştigător
| lovegirl15 a răspuns:

Parintii tai cred ca astea nu sunt medii mari? Aoleu! Pai inseamna ca la 9.50 te-ar da afara din casa.
Spune-le parintilor ce gandesti, sinceritatea e cea mai buna.
Fii mandra ca ai aceste medii.
Iar in legatura cu parintii, ei intodeauna nu sunt multumiti.Vad in propiul copil un perfectionist.
Nu te lasa influentata de ce spun parintii.9.93 si 9.96 sunt medii doar cu cateva sutimi mai mici ca 10.
Succes in rezolvarea problemei cu parintii si felicitari pentru medii!

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Să-i dai dracu, sunt perfecționiști. Nu-i băga în seamă când îți spun din-astea.

| PsiholoagaTa a răspuns (pentru TeoPT):

Nu ii prea bag sa stii. dar ma cam deranjeaza..sunt cuminte. ma vad cu prietenul doar sambata cateva ore. invat mereu. si nu le fac probleme. aproape ca termin liceul si merg la olimpiada..concursuri ..am note f mari

| crazyvioletflame a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa fii FOARTE mandra de tine! Astea CHIAR sunt note mari! Cu parintii pai...cam asa-s parintii, nu sunt NICIODATA multumiti! sad In orice caz, felicitarile mele!