| Cosmina_Grigoras_1995 a întrebat:

Am o întrebare daca la simulare la română am luat 6 si la mate i.au de exemplu 3 mai intru în examen?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Simularea arata doar gradul de pregatire la data cand ai sustinut-o, altfel n-are nici o legatura cu examenele si sigur ca intri la examene.

| Cosmina_Grigoras_1995 explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc, ma gândeam ca nu o sa intru daca i.au nota mica, ca profesorul meu mi-a zis ca nu o sa intru la examen daca am notă mica la simulare

| Ioandelasal a răspuns (pentru Cosmina_Grigoras_1995):

Profesorul a incercat doar sa va sperie putin, ca sa invatati si pentru simulare.

| Cosmina_Grigoras_1995 explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc ca mi.ai zis :* :*

4 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Sigur că da.